شتر مرغ
جمعه , فروردین ۲۲ ۱۳۹۹
خانه / قیمت جوجه شتر مرغ در سال 98 / قیمت جوجه شتر مرغ در سال ۹۸

قیمت جوجه شتر مرغ در سال ۹۸

با توجه به فراز و نشیب های اقتصادی در سال ۹۷  متاسفانه باید گفت که قیمت جوجه شتر مرغ در سال ۹۸ نیز دسخوش تغییرات و نوسانات شدید قیمتی قرار خواهد گرفت .

بهترین راه برای بالا بردن احتمال موفقیت و مقابله با شرایط  نابسامان ، تهیه جوجه بصورت پیش خرید از مزارع مربوطه می باشد و در ادامه مدل نگهداری دارای اهمیت می باشد .

قیمت جوجه شتر مرغ در سال 98

شرایط نگهداری جوجه شتر مرغ

در این مقوله چند نکته حائز اهمیت می باشد

اول : دمای محیط نگهداری که باید در محدوده ۲۰ تا ۲۴ درجه سانتیگراد تامین شود ،و در غیر اینصورت  چه در تابستان و چه در زمستان رشد جوجه ها با مشکل مواجه خواهد شد .

دوم : بهداشت محیطی بلید دارای حد اقل استاندارد باشد زیرا اگر آلودگی در فضای نگهداری وجود داشته باشد احتمال شیوع بیماری بسیار زیاد خواهد شد و درصد مرگ و میر پرنده ها بالا خواهد رفت .

سوم : پرسنل آموزش دیده . اگر کارگران مربوطه آَشنا به کار با این پرنده حساس نباشند انواع بیماری به آرامی وارد گله شده و به ناگهان تعداد زیادی از پرنده ها تلف خواهند شد

چهارم : آب بهداشتی و سالم . از آنجایی که این حیوان فاقد کلیه می باشد به سلامت آب آشامیدنی خیلی حساس است و لذا در دسترس بودن آب سالم همیشه باید مد نظر قرار گیرد چون این موجود بطور همزمان برای خوردن خوراک به آب نیاز دارد تا عمل بلع را راحت تر انجام دهد .

در یک کلام بهترین  آب برای پرورش جوجه ها همان آبی است که مصرف  انسانی دارد .

WWW.MAJIDFARM.IR

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ارتباط با مدیریت
شماره همراه : 09129375123- 09125886210
شماره تلفن : 88465282-88382488
شماره فکس :88465282
آدرس کانال:
آدرس سایت: www.majidfarm.ir
پست الکترونیکی: majidposhtibani@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت شترمرغ پرواری در ایران

قیمت شترمرغ پرواری در ایران ، با توجه به توجیه پذیر بودن پرورش شترمرغ در …

شتر مرغ