شتر مرغ
سه شنبه , بهمن ۸ ۱۳۹۸
خانه / جوجه شتر مرغ / عرضه جوجه شتر مرغ ارزان

عرضه جوجه شتر مرغ ارزان

مزرعه شترمرغ مجید با بهترین نژاد ممکن عرضه جوجه شتر مرغ ارزان را آغاز کرد ما در نظر داریم جهت آرامش خاطر مشتریان جوجه ها را تا حد ممکن بزرگتر کنیم  و به دو ماهگی برسانیم و خریداران با از بین رفتن ریسک تلفات بتوانند با اطمینان خاطر جوجه های خود را در دوماهگی تحویل بگیرند و پروار کنند .

عرضه جوجه شتر مرغ ارزان

در اینجا نکاتی چند در مورد نگهداری  جوجه شتر مرغ در ماههای اول را متذکر میشویم:

  • نور خورشید در رشد جوجه ها تاثیر بسزایی دارد و به جز رشد بیشتر باعث از بین رفتن بیماریها و باکتریها میشود و بهتر است جوجه ها هرروزه به طور مداوم در معرض آفتاب قرار گیرند حتی در فصل سرد سال میتوانید با ساخت گلخانه انها را در معرض نور خورشید قرار دهید.
  • همانطور که سرما برای جوجه ها مضر است گرمای زیاد هم به آنها صدمه میزند و موجب دهیدراته شدن بدن او و از بین رفتن آب بدن آن و تلف شدن جوجه میشود برای جلوگیری از این کار در فصول گرم میتوان از کولر و پنکه سقفی استفاده کرد.
  • در بیست روز اول رطوبت اتاق جوجه ها را روی ۳۰ درصد نگه دارید.
  • زیر پای جوجه ها بایستی روزی یکبار تمیز شود این کار باعث به حداقل رسیدن عفونتها میگردد و چون ادرار جوجه ها حاوی مقدار زیادی آمونیاک است بایستی در سالن های نگهداریشان از فن استفاده شود تا هوا کاملا جابجا شود و برای جوجه ها مسمومیتی بوجود نیاید.
  • بهتر است زیر پای جوجه ها گرمایش از کف داشته باشید البته در ماه اول و زیر پای آنها موکت یا کفپوشهای نمدی بیندازید چرا که پاهای جوجه در لغزندگی باز میشود و موجب بازشدگی و انحراف پا مشود.
  • عرضه جوجه شتر مرغ ارزان
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ارتباط با مدیریت
شماره همراه : 09129375123- 09125886210
شماره تلفن : 88465282-88382488
شماره فکس :88465282
آدرس کانال:
آدرس سایت: www.majidfarm.ir
پست الکترونیکی: majidposhtibani@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش جوجه شتر مرغ دو ماهه

فروش جوجه شتر مرغ دو ماهه ، یکی از کم ریسک ترین راه های پرورش …

شتر مرغ