شتر مرغ
سه شنبه , مهر ۳۰ ۱۳۹۸
خانه / دباغی پوست شترمرغ / دباغی پوست شترمرغ

دباغی پوست شترمرغ

دباغی پوست شترمرغ ، بر روی بخش اعظمی از مرکز یک تخته پوست شترمرغ و حواشی برش خورده آن، اثر رستنگاه پرها به صورت مشخص به صورت سوراخ های یکدست و منظمی دیده می شود که رخ چرم حاصله و محصول نهایی را به صورت طبیعی بسیار زیبا می کند.معمولا پس از کشتار پرنده پس از برش و پوست کنی، عملیات شستشو،آهک دهی،و سپس آهک زدایی پوست انجام و آماده ورود به مرحله دباغی می شود.

پس از ورود پوست به مرحله دباغی همچون سایر پوست ها بوسیله مواد معدنی و در مواردی مواد گیاهی دباغی و ریتانینگ شده و پس از عبور از مراحل مختلف، محصول در نهایت به چرمی گرانبها تبدیل می شود. چرم حاصله معمولا در حین تولید و در درام ویا به شیوه های متداول دیگر رنگرزی می شود.چرم پس از رنگرزی به گونه ای تکمیل و پولیش می شود که الگوی زیبا و طبیعی رخ چرم حفظ شده و ظاهری جذاب نرم، درخشان و در عین حال مقاوم داشته باشد.

دباغی پوست شترمرغ کار پیچیده ای است ولی باید توجه داشته باشید که برای به دست آوردن چرم مرغوب و قابل صادرات باید از مرحله تولید جوجه شترمرغ به پوست آن توجه داشت. در زمان پرورش نباید پوست دچار زخم شود و یا اینکه جوجه شترمرغ ها دچار کمبود غذایی شوند.در زمان کشتار نیز باید دقت شود با چاقو پوست شترمر غ پاره نشود همچنین بطورکامل کل پر ها کنده شود و پوست شترمرغ در شرایط مناسب نگهداری شود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ارتباط با مدیریت
شماره همراه : 09129375123- 09125886210
شماره تلفن : 88465282-88382488
شماره فکس :88465282
آدرس کانال:
آدرس سایت: www.majidfarm.ir
پست الکترونیکی: majidposhtibani@gmail.com
شتر مرغ