شتر مرغ
جمعه , مهر ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / تغذیه شتر مرغ / تغذیه شتر مرغ

تغذیه شتر مرغ

تغذیه شتر مرغ  مهمترین موضوع در پرورش شتر مرغ است و بیشتر از ۶۰ درصد هزینه های کلی را در بر می گیرد .
پرورش دهندگان باید به فکر یک جیره غذایی خوب باشند که در تامین انرژی ،پروتئین، ویتامین،فیبر و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد و تغذیه شترمرغ ها مفید باشد. مثل یونجه، ذرت،سویای بدون پوست و سایر افزودنی ها مثل اسید های آمینه و مخمرها به عنولن جیره غذایی خوب و با کیفیت محسوب می شوند. ممکن است بسیاری از پرورش دهندگان اهمیتی به این موضوع ندهند و ضررهای بسیاری در رابطه با عدم باروری شتر مرغ ها، تخم گذاری و تولید مثل و همچنین تلفات جوجه ها متحمل شوند.

جالب بدانید در کشورهایی مثل استرالیا و آفریقای جنوبی توجه به جیره غذایی شترمرغ ها در اولویت کارشان قرار دارد و به خوبی آن را مدیریت می کنند تا پرنده پروار، برای کشتار آماده باشد. میانگین گوشتی که از شترمرغ های پرواری بدست می آورند به ۳۰ تا ۴۵ کیلوگرم هم می رسد.
نکته بسیار مهمی که در تغذیه شتر مرغ پرورش دهندگان باید در نظر داشته باشند این است که اجازه ندهند شترمرغ ها در خوردن غذا زیاده روی کنند چرا که باعث چاقی آنها شده و باروری آنها را تحت شعاع قرار می دهد. همچنین مصرف زیاد پروتئین ، باعث استرس گرمایی در آنها می شود و پوسته تخم شتر مرغ ها را خشک می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ارتباط با مدیریت
شماره همراه : 09129375123- 09125886210
شماره تلفن : 88465282-88382488
شماره فکس :88465282
آدرس کانال:
آدرس سایت: www.majidfarm.ir
پست الکترونیکی: majidposhtibani@gmail.com
شتر مرغ